//
tel-icotel. (44) 632 37 36
kom. 601 291 465
Strona główna O firmie O nas Najlepsze biuro projektowe Piotrków Trybunalski

Biuro projektowe ELMIR

 

Biuro projektowe ELMIR s.c. działa w branży budowlanej od 1988 r. Założycielem i głównym projektantem w firmie jest Pani mgr inż. Elżbieta Daleszczyk, która posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń oraz ponad 30 letni staż pracy w budownictwie. Ponadto posiada również tytuł rzeczoznawcy budowlanego. W pracowni projektowej pracuje dynamiczny zespół inżynierów budownictwa oraz architektów.

 

Cechujemy się rzetelnością i terminowością wykonywania powierzonych zadań. Zawsze najważniejsza dla nas jest wysoka jakość i satysfakcja klienta.

Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu.

Świadczymy usługi dla Inwestorów prywatnych jak i dla Inwestorów z sektora publicznego.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług, które świadczymy w bardzo przystępnych cenach oraz z możliwie krótkim terminem wykonania. Od zawsze najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie dlatego w przeciągu 20 lat naszej działalności zaufało nam ponad 2000 klientów!

 

Biuro projektowe ELMIR oferuje wykonuje od podstaw projekty domów, projekty budowlane (budynków handlowo-usługowych,użyteczności publicznej), projekty rozbudowy budynków, adaptacje projektów gotowych, nadzory autorskie i nadzór inwestorski, świadectwa energetyczne, ekspertyzy budowlane, inwentaryzacje i kosztorysy budowlane.Wartym podkreślenia jest fakt, że w naszej firmie pracuje osoba, która posiada uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego co umożliwia opracowanie szerokiego zakresu ekspertyz budowlanych i opinii technicznych.

 

Ponadto świadczymy także usługi w zakresie szeroko rozumianego powiernictwa inwestycyjnego związanego z zastępowaniem Inwestorów w kontaktach z wszelkimi urzędami i instytucjami w trakcie fazy projektowania.

 

Głównymi klientami usług architektonicznych, w których specjalizuje się biuro projektowe ELMIR tj. projekty domów i projekty budowlane oraz ekspertyzy budowlane, są osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne z miast takich jak: Bełchatów, Zduńska Wola, Sieradz oraz Piotrków Trybunalski, Wieluń, Pabianice, Tomaszów Maz., Łask, Radomsko, Łódź i Zgierz, Pajęczno, Opoczno a także powiatu bełchatowskiego (Zelów, Drużbice, Rusiec, Kleszczów, Kluki, Szczerców).

 

Budowlana pracownia projektowa ELMIR - najlepsi architekci w okolicy!

Aktualności

Zapraszamy na nową stronę

06 listopada 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa na nową stronę www wydzieloną do usług doradztwa budowlanego -


Więcej

Ciekawostka...

16 grudnia 2015

Na Naszym Fan Page'u na Facebooku zamieściliśmy pewną ciekawostkę z historii firmy...

 

Zobacz po...


Więcej

Zmiany w prawie budowlanym

28 maja 2015

Zmiany w prawie budowlanym

W ostatnich miesiącach ustawodawcy intensywnie pracują nad kolejny...


Więcej